Forum doktorantow IO-PAN

Forum dla doktorantów i o sprawach doktorantów IO PAN


#1 2010-11-04 13:09:04

piotr_m

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 4
Punktów :   

Benefit system

Hej

Nie wiem czy słyszeliście o programie Benefit system. Od razu podaję linka do stronki http://www.benefitsystems.pl/oferta.aspx

Podobno dzięki karcie Benefit sport można bez ograniczeń korzystać z lodowiska, aquaparku, ścianki wspinaczkowej i wielu innych na terenie trójmiasta. Szkopuł polega na tym, że takie karty zamawiają firmy dla swoich pracowników. Niemniej słyszałem plotkę, że w innych instytucjach panowskich doktoranci zbierają się i płacąc z własnej kieszeni za pośrednictwem instytutu zamawiają sobie takie karty. Na stronce podali, że trzeba zamówić minimum dziesięć kart aby korzystać z programu. Nie wiem dokładnie ile trzeba wtedy zapłacić za taką kartę, ale podobno przy 40 osobach jest to koszt rzędu 55 złotych od osoby za miesiąc.

Jakie jest wasze zdanie- myślicie, że uda się nam coś takiego zorganizować? Piszcie, co sądzicie na ten temat.

Offline

 

#2 2010-11-04 14:29:52

mlacka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Benefit system

Jak jest Aquapark w pakiecie to biorę kartę! Nie miałam pojęcia o czyms takim i zakładam, że reszta też nie, więc wydaje mi się, że bez problemu można uzbierac grupę 40 osób...

Offline

 

#3 2010-11-04 15:00:56

żuber

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Benefit system

Ja słyszałam o benefitsystem. Cała akcja jest super. I warto o to "zawalczyć". Jednak wiem też, że im mniej osób zamawia taką kartę tym wyższa opłata miesięczna. Moim zdaniem dobrze by było wyjść z inicjatywą dla całego instytutu - nie wiem tylko do kogo z tym pójść i pogadać. W razie gdyby w Instytucie nie było chętnych wtedy możemy spróbować tylko dla nas:)
A co do AquaParku to jest, ale ma ograniczenia czasowe (bodajże godzina/dzień)

Offline

 

#4 2010-11-04 20:27:40

Myrtille

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Benefit system

Ja słyszałam - jestem za tym, żeby jakoś z tym ruszyć (:

Offline

 

#5 2010-11-05 11:28:42

monika_o

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Benefit system

Również jestem za! Słyszałam o tych kartach i warto było by takie zdobyć. Bardzo fajna inicjatywa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.x-gaming.pun.pl www.drahle.pun.pl www.corleone-samp.pun.pl www.viawwwgame.pun.pl www.grupacr.pun.pl